- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-PT6 Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-PT6 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1273ZJ-PT6 HikvisionSkladom46,21 EUR37,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 140 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 92 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 140 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 92 mm |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Rozmery: | 232 x 184 x 140 mm |
| SAP Code: | 302701264 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




