- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155(BLACK) Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155(BLACK) HikvisionSkladom72,36 EUR58,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 83.5 mm, 46 x 83.5 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 4 ; Nosnosť: 3 kg ; Priemer úchytu: Ø 155 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 85 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 2 alebo 4 |
| Nosnosť: | 3 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 155 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 85 mm |
| Hmotnosť: | 0.725 kg |
| Rozmery: | 240 x 184 x 155 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702026 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




