- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Rohové úchyty pre dome kamery
- DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155B Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155B Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1473ZJ-155B HikvisionSkladom128,92 EUR104,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 83.5 mm, 46 x 83.5 mm ; Počet otvorov: 2 alebo 4 ; Nosnosť: 3 kg ; Priemer úchytu: Ø 155 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 145 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 2 alebo 4 |
| Nosnosť: | 3 kg |
| Priemer úchytu: | Ø 155 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 145 mm |
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| Rozmery: | 300 x 243 x 155 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701980 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





