- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre rýchlootočné kamery (Speed Dome)
- DRŽIAK KAMERY DS-1602ZJ-AKS Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1602ZJ-AKS Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1602ZJ-AKS HikvisionSkladom74,63 EUR60,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť max. 10 kg ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Nosnosť max. 10 kg |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| Rozmery: | 306 x 183 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700694 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





