- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre rýchlootočné kamery (Speed Dome)
- DRŽIAK KAMERY DS-1603ZJ Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1603ZJ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1603ZJ HikvisionSkladom64,88 EUR52,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: Hikvision PanoVu ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vybrané vlastnosti: Nosnosť max. 20 kg ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision PanoVu - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vybrané vlastnosti: | Nosnosť max. 20 kg |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery: | 364 x 182 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701097 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




