- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK KAMERY DS-1604ZJ-POLE Hikvision
DRŽIAK KAMERY DS-1604ZJ-POLE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY DS-1604ZJ-POLE HikvisionSkladom147,67 EUR120,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Nosnosť: max. 10 kg ; Materiál: Zliatina hliníka + Oceľ ; Farba: Biela ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Nosnosť: | max. 10 kg |
| Materiál: | Zliatina hliníka + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 3.8 kg |
| Rozmery: | 356 x 262 x 171 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701666 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




