- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- DRŽIAK KAMERY PFA101 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA101 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA101 DAHUASkladom18,33 EUR14,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 159 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 34.6 mm ;
| Priemer úchytu: | Ø 159 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 34.6 mm |
| Hmotnosť: | 0.240 kg |
| Rozmery: | Ø 159 x 34.6 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




