- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- DRŽIAK KAMERY PFA107 DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFA107 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFA107 DAHUASkladom29,07 EUR23,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer úchytu: Ø 135 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
| Priemer úchytu: | Ø 135 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | Ø 135 x 84 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




