- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Adaptéry
- DRŽIAK KAMERY PFB300C DAHUA
DRŽIAK KAMERY PFB300C DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KAMERY PFB300C DAHUASkladom48,06 EUR39,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 235.5 mm ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 235.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | Ø 133.6 x 235.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





