- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre puzdra
- DRŽIAK KRYTU BR-301TP
DRŽIAK KRYTU BR-301TP
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KRYTU BR-301TPSkladom7,83 EUR6,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hliníkový držiak pre kryty a kamery, vonkajší; Materiál: Hliník - práškovo lakovaný ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 260 mm ; Farba: Biela ;
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 260 mm |
| Ukrytie káblu: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v dvoch úrovniach |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 300 x 84 x 125 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





