- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky pre puzdra
- DRŽIAK KRYTU PFB601W DAHUA
DRŽIAK KRYTU PFB601W DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK KRYTU PFB601W DAHUASkladom52,86 EUR42,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál: Hliník - práškovo lakovaný / PC ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: mm ; Nosnosť: max. 4 kg ;
| Vhodné pre kryty: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník - práškovo lakovaný / PC |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | mm |
| Nosnosť: | max. 4 kg |
| Farba: | Biela |
| Regulácia: | v jednej rovine |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | Ø 133.6 x 203.4 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




