- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Stolové držiaky na monitory
- DRŽIAK MONITORA NA STÔL, PLYNOVÁ PRUŽINA BRATECK-LDT69-C022 BRATECK
DRŽIAK MONITORA NA STÔL, PLYNOVÁ PRUŽINA BRATECK-LDT69-C022 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITORA NA STÔL, PLYNOVÁ PRUŽINA BRATECK-LDT69-C022 BRATECKSkladom79,77 EUR64,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardné pripevnenie: VESA : 75, 100 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 17 " ... 32 " ; Nosnosť: 2 x 1 ... 9 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 75, 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 17 " ... 32 " |
| Nosnosť: | 2 x 1 ... 9 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 10 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 180 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° Pivot |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 5.10 kg |
| Rozmery: | 818 x 619 x 579 |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




