- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-TWIN RED EAGLE
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-TWIN RED EAGLE
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-TWIN RED EAGLESkladom27,05 EUR21,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Úchyt AX-PIXEL-TWIN umožní inštaláciu dvoch LCD monitorov na stôl alebo iné ploché povrchy; Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 27 " ; Nosnosť: 2 x 8 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 27 " |
| Nosnosť: | 2 x 8 kg |
| Zvislé naklonenie: | -60 ° ... 60 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 805 x 518 x 100 mm |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





