- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Desk Mounts for Monitors
- DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C024 BRATECK
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C024 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C024 BRATECKSkladom20,54 EUR16,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Úchyt BRATECK-LDT66-C024 umožní inštaláciu dvoch LCD monitorov na stôl alebo iné ploché povrchy; Štandardné pripevnenie: VESA 75, 100 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " (max) ; Nosnosť: 2 x 9 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " (max) |
| Nosnosť: | 2 x 9 kg |
| Zvislé naklonenie: | -60 ° ... 60 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Priemer držiaku trubky: | Ø 36 mm |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 3.38 kg |
| Rozmery: | 880 x 505 x 110 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




