- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Desk Mounts for Monitors
- DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C034 BRATECK
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C034 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C034 BRATECKSkladom34,44 EUR28,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak BRATECK-LDT66-C034 umožňuje pripevnenie 3 LCD monitorov k doske alebo k iným plochým povrchom; Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 27 " ; Nosnosť: 3 x 7 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, VESA 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 27 " |
| Nosnosť: | 3 x 7 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -45 ° ... 45 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 180 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Priemer držiaku trubky: | Ø 35 mm |
| Rozmery: | 1430 x 480 x 150 mm |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




