- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL MC-691 MACLEAN
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL MC-691 MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITOROV NA PÍSACÍ STÔL MC-691 MACLEANSkladom79,52 EUR64,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak MC-691 umožňuje pripevnenie 3 LCD monitorov k doske alebo k iným plochým povrchom; Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 27 " ; Nosnosť: 8 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, VESA 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 27 " |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -45 ° ... 45 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 180 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Priemer držiaku trubky: | Ø 35 mm |
| Rozmery: | 1330 x 550 x 83 mm |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




