- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-SINGLE RED EAGLE
DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-SINGLE RED EAGLE
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL AX-PIXEL-SINGLE RED EAGLESkladom22,13 EUR17,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardné pripevnenie: VESA 100 x 100, 75 x 75 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 27 " ; Nosnosť: 8 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 100 x 100, 75 x 75 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 27 " |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -60 ° ... 60 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2.07 kg |
| Rozmery: | 515 x 262 x 117 mm |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




