- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Stolové držiaky na monitory
- DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C01
DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C01
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITORU NA PÍSACÍ STÔL BRATECK-LDT66-C01Nie je skladom11,00 EUR8,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardné pripevnenie: VESA 100 x 100, 75 x 75 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 17 " ... 32 " ; Nosnosť: 9 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 100 x 100, 75 x 75 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 17 " ... 32 " |
| Nosnosť: | 9 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -45 ° ... 45 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | 360 ° |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžka držiaku trubky 39.5 cm |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | 507 x 308 x 117 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




