- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK MONITORU NA STROP MC-504B MACLEAN
DRŽIAK MONITORU NA STROP MC-504B MACLEAN
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK MONITORU NA STROP MC-504B MACLEANSkladom27,23 EUR22,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na montáž na strope; Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 42 " ; Nosnosť: 30 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 100 x 200, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -20 ° ... 20 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 2.09 kg |
| Rozmery: | max. 958 x 220 x 218 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





