- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP DS-1475ZJ-SUS(BLACK) Hikvision
DRŽIAK NA STĹP DS-1475ZJ-SUS(BLACK) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP DS-1475ZJ-SUS(BLACK) HikvisionSkladom72,36 EUR58,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 67 ... Ø 127 mm ; Materiál: Nerezová oceľ ; Farba: Čierny ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 67 ... Ø 127 mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery: | 127 x 250 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702540 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





