- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP DS-1603ZJ-POLE-P Hikvision
DRŽIAK NA STĹP DS-1603ZJ-POLE-P Hikvision
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP DS-1603ZJ-POLE-P HikvisionSkladom99,71 EUR81,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 67 ... Ø 127 mm ; Nosnosť: max. 20 kg ; Materiál: Zliatina hliníka + Oceľ + Nerezová oceľ ; Farba: Šedý ;
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný nižšie |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 67 ... Ø 127 mm |
| Nosnosť: | max. 20 kg |
| Materiál: | Zliatina hliníka + Oceľ + Nerezová oceľ |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 2.45 kg |
| Rozmery: | 411 x 194 x 126 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701922 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





