- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP OR-150/S
DRŽIAK NA STĹP OR-150/S
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP OR-150/SSkladom16,13 EUR13,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Objímka so zosilneným profilom; Umožňuje pripevniť držiak kamery k tyči; Materiál: Oceľ - Pozinkované žiarom, práškovo lakované ; Hrúbka dosky: 3 mm ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 45 ... Ø 150 mm ;
| Materiál: | Oceľ - Pozinkované žiarom, práškovo lakované |
| Hrúbka dosky: | 3 mm |
| Farba: | Slonová kosť |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 45 ... Ø 150 mm |
| Ukrytie káblu: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





