- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP OR-150/T
DRŽIAK NA STĹP OR-150/T
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP OR-150/TSkladom17,24 EUR14,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Oceľový držiak, práškovo lakovaný, určený na pripevnenie krytov kamier alebo samotných kamier na stĺpoch; Materiál: Oceľ - práškovo lakovaná ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 70 ... Ø 280 mm ; Spolupráca: TP-207, BR-145H, BR300TP, TP-210 ;
| Materiál: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 70 ... Ø 280 mm |
| Dĺžka pásky: | 2 x 1 m |
| Šírka pásky: | 26 mm |
| Spolupráca: | TP-207, BR-145H, BR300TP, TP-210 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




