- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP PFA150-SG DAHUA
DRŽIAK NA STĹP PFA150-SG DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP PFA150-SG DAHUASkladom83,88 EUR68,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe; Nosnosť: 10 kg ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 80 ... Ø 150 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Strieborný ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Nosnosť: | 10 kg |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 80 ... Ø 150 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Rozmery: | 131 x 170 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




