- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP STG-PFA152-E STG
DRŽIAK NA STĹP STG-PFA152-E STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP STG-PFA152-E STGSkladom30,97 EUR25,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 80 ... Ø 150 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 80 ... Ø 150 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 126 x 114 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





