- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP STG-UP06-C STG
DRŽIAK NA STĹP STG-UP06-C STG
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP STG-UP06-C STGSkladom18,77 EUR15,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Držiak určený na pripevnenie kamery na stĺpe; Kompatibilný s kamerami: UNIVIEW ; Rozsah priemeru stĺpa: Ø 67 ... Ø 127 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
| Kompatibilný s kamerami: | UNIVIEW |
| Rozsah priemeru stĺpa: | Ø 67 ... Ø 127 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 134 x 127 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




