- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Držiaky na stĺp
- DRŽIAK NA STĹP USH-S1
DRŽIAK NA STĹP USH-S1
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA STĹP USH-S1Skladom15,78 EUR12,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: SH-230/210/145 ; Materiál: Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou ; Počet pripevňovacích prvkov: 2 ; Hrúbka dosky: 1.5 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 145 mm ;
| Spolupráca: | SH-230/210/145 |
| Materiál: | Magnelis – uhlíková oceľ potiahnutá zinkovo-hliníkovo-horčíkovou zliatinou |
| Počet pripevňovacích prvkov: | 2 |
| Hrúbka dosky: | 1.5 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 145 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Pripevnenie pomocou oceľových pásiek (nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





