- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AR-90 ART
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AR-90 ART
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AR-90 ARTSkladom30,30 EUR24,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 80 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 67 ... 355 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 3 ° ; Vodorovné otáčanie: -60 ° ... 60 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200x200, 300x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 80 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 67 ... 355 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 3 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | -3 ° ... 3 ° |
| Hmotnosť: | 3.489 kg |
| Rozmery: | 640 x 420 x (67 ... 355) mm |
| Výrobca / Značka: | ART |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




