- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-25
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-25
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-25Skladom4,28 EUR3,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 10 " ... 25 " ; Nosnosť: 15 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 59 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 10 " ... 25 " |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 59 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | 0 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 130 x 120 x 59 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





