- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-APOLLO
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-APOLLO
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-APOLLOSkladom13,44 EUR10,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 17 " ... 42 " ; Nosnosť: 35 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 89 ... 466 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 50, 75, 100, 200 x 100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 17 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 89 ... 466 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | Regulovaný na dvoch kĺboch v rozsahu -90 ° ... 90 ° každý |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.83 kg |
| Rozmery: | 220 x 300 x (89 ... 466) mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





