- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-DUO-COMBO WITH SHELF OPTICUM
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-DUO-COMBO WITH SHELF OPTICUM
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-DUO-COMBO WITH SHELF OPTICUMSkladom13,12 EUR10,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 42 " ; Nosnosť: 25 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 70 ... 340 mm ; Vybrané vlastnosti: Glass multimedia shelf integrated with mount ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200 x 100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 70 ... 340 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -5 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | Regulovaný na dvoch kĺboch v rozsahu -90 ° ... 90 ° každý |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Glass multimedia shelf integrated with mount : 200 x 250 mm, Nastaviteľná výška : 328 ... 473 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca / Značka: | OPTICUM |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





