- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 80 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-HAMMER
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-HAMMER
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-HAMMERSkladom30,12 EUR24,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 70 " ; Nosnosť: 50 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 100 ... 440 mm ; Zvislé naklonenie: 0 ° ... 15 ° ; Vodorovné otáčanie: -45 ° ... 45 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200, 200 x 100, 300, 400 x 200, 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 100 ... 440 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | 0 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -45 ° ... 45 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Rozmery: | 670 x 430 x (100 ... 440) mm |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





