- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 80 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-MAGNUM
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-MAGNUM
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-MAGNUMSkladom17,37 EUR14,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 65 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 58 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 5 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA max. 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 65 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 58 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | V sade : Hmoždinky Ø 8 x 50 mm |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| Rozmery: | 640 x 420 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






