- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-ORION RED EAGLE
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-ORION RED EAGLE
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-ORION RED EAGLESkladom14,85 EUR12,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 70 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 33 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 33 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ± 3 ° |
| Hmotnosť: | 1.34 kg |
| Rozmery: | 660 x 295 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | RED EAGLE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





