- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-FS22-44TP
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-FS22-44TP
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-FS22-44TPSkladom52,79 EUR42,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 55 " ; Nosnosť: 35 kg ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200 , 400 x 300, 400 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 10 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery: | 1170 ... 1470 x 600 x 400 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





