- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-44F
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-44F
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-44FSkladom5,42 EUR4,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 55 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 27 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 100, 200 x 100, 200, 300, 400 x 200, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 27 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 433 x 425 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





