- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-46T
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-46T
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL21G-46TSkladom7,27 EUR5,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 70 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 53 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 100, 200 x 100, 200, 300, 400 x 200, 400, 600 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 53 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -12 ° ... 12 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| Rozmery: | 643 x 425 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





