- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-22T BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-22T BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-22T BRATECKSkladom4,75 EUR3,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 43 " ; Nosnosť: 45 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 53 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75x75, 100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 43 " |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 53 mm |
| Zvislé naklonenie: | -12 ° ... 12 ° |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Rozmery: | 240 x 223 x 53 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





