- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-44F BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-44F BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL31-44F BRATECKSkladom4,55 EUR3,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 70 " ; Nosnosť: 45 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 27 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 75, 100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150, 200, 300x200, 400x200, 300, 400x300, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 27 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Rozmery: | 435 x 420 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





