- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL32-46F BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL32-46F BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-KL32-46F BRATECKNie je skladom5,32 EUR4,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 80 " ; Nosnosť: 45 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 20 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 200, 300x200, 400x200, 300, 400x300, 400, 600x400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 80 " |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 20 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 650 x 418 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





