- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-503AN
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-503AN
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LCD-503ANSkladom17,17 EUR13,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 43 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 101 ... 463 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200x100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 43 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 101 ... 463 mm |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 220 x 220 x (101 ... 463) mm |
| Hmotnosť: | 1.80 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





