- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP42-69T
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP42-69T
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP42-69TSkladom21,84 EUR17,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 60 " ... 100 " ; Nosnosť: 75 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 85 mm ; Zvislé naklonenie: -10 ° ... 5 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 150, 200, 200x100, 300, 400x200 400x300, 400, 600x400, 600, 800x600, 900x600 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 60 " ... 100 " |
| Nosnosť: | 75 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 85 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 5 ° |
| Hmotnosť: | 3.7 kg |
| Rozmery: | 954 x 625 x 85 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




