- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-44T
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-44T
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-44TSkladom14,82 EUR12,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 32 " ... 70 " ; Nosnosť: 75 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 47 mm ; Zvislé naklonenie: -10 ° ... 4 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 100, 150, 200, 200x100, 300, 300x200, 400x200 400x300, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 32 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 75 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 47 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 4 ° |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Rozmery: | 570 x 430 x 47 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




