- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-48T BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-48T BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LP77-48T BRATECKSkladom23,92 EUR19,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 43 " ... 90 " ; Nosnosť: 75 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 47 mm ; Zvislé naklonenie: -10 ° ... 4 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 100, 150, 200, 200x100, 300, 300x200, 400x200 400x300, 400, 600 x 400, 800 x 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 43 " ... 90 " |
| Nosnosť: | 75 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 47 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 4 ° |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Rozmery: | 970 x 430 x 47 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





