- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA39-223 BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA39-223 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA39-223 BRATECKSkladom20,46 EUR16,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 42 " ; Nosnosť: 35 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 45 ... 508 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200x100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 45 ... 508 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 10 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ± 3 ° |
| Rozmery: | 226 x 229 x (45 ... 508) mm |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




