- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-221
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-221
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-221Skladom9,48 EUR7,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 43 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 56 ... 204 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 100, 200, 200x100 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 43 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 56 ... 204 mm |
| Zvislé naklonenie: | -8 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 230 x 230 x (56 ... 205) mm |
| Hmotnosť: | 1.03 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





