- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-443 BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-443 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA68-443 BRATECKSkladom10,24 EUR8,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 55 " ; Nosnosť: 30 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 60 ... 382 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 100, 100x200, 200x100, 200, 300x200, 400x200, 300, 400x300, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 55 " |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 60 ... 382 mm |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 3 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ° |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 430 x 430 x (60 ... 382) mm |
| Hmotnosť: | 1.63 kg |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





°