- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 180 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA76-466 BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA76-466 BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA76-466 BRATECKNie je skladom51,23 EUR41,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 80 " ; Nosnosť: 60 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 63 ... 536 mm ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 200x100, 200, 300x200, 400x200, 300, 400x300, 400, 600x400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 80 " |
| Nosnosť: | 60 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 63 ... 536 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -10 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | -3 ° ... 3 ° |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| Rozmery: | 665 x 430 x (63 ... 536) mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





