- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA78-446
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA78-446
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA78-446Skladom18,51 EUR15,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 37 " ... 70 " ; Nosnosť: 40 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 67 ... 355 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 3 ° ; Vodorovné otáčanie: -60 ° ... 60 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 75, 100, 100x150, 150x150, 200x100, 200, 300x200, 300, 400x200, 400x300, 400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 37 " ... 70 " |
| Nosnosť: | 40 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 67 ... 355 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 3 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -60 ° ... 60 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | -3 ° ... 3 ° |
| Hmotnosť: | 3.36 kg |
| Rozmery: | 440 x 420 x (67 ... 355) mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




