- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-445XL BRATECK
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-445XL BRATECK
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BRATECK-LPA84-445XL BRATECKNie je skladom29,30 EUR23,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardné pripevnenie: VESA : 75x75, 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 ; Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 65 " ; Nosnosť: 35 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 54 ... 946 mm ; Zvislé naklonenie: -15 ° ... 5 ° ; Vodorovné otáčanie: -90 ° ... 90 ° ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 75x75, 100x100, 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 65 " |
| Nosnosť: | 35 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 54 ... 946 mm |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 5 ° |
| Vodorovné otáčanie: | -90 ° ... 90 ° |
| Rotácia v rovine obrazovky: | -3 ° ... 3 ° |
| Hmotnosť: | 11.20 kg |
| Rozmery: | 435 x 435 x (54 ... 946) mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




